KOMPLEKSOWE USŁUGI W PRODUKCJI OPAKOWAŃ I ULOTEK
KOMPLEKSOWE USŁUGI W PRODUKCJI OPAKOWAŃ I ULOTEK
Nie tylko drukarnia
Nie tylko drukarnia
NOWOCZESNY I STALE UDOSKONALANY PARK MASZYNOWY
NOWOCZESNY I STALE UDOSKONALANY PARK MASZYNOWY
WSPÓLNIE TWORZYMY STANDARDY
WSPÓLNIE TWORZYMY STANDARDY
I RZECZY NIESTANDARDOWE
I RZECZY NIESTANDARDOWE

KARIERA

Operator maszyn poligraficznych

Operator maszyn poligraficznych

miejsce pracy: Lublin, ul. Vetterów 22 Specjalna Strefa Ekonomiczna lub ul. Mełgiewska 27 – oferujemy darmowy dwukierunkowy transport (Lubartów-Lublin) dostosowany do rozpoczęcia i zakończenia naszych zmian produkcyjnych.

 

Czym będziesz się zajmować :

·        obsługą maszyny falcującej, lub krajarki, lub maszyny sklejającej,

·        uzupełnianiem dokumentacji zleceń,

·        dbaniem o sprawny przebieg produkcji zgodnie z procesami technologicznymi,

·        utrzymywaniem maszyny w czystości i pełnej sprawności technicznej.

Jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, jeżeli:

·        posiadasz wykształcenie techniczne, wyobraźnię przestrzenną oraz jesteś sprawny manualnie,

·        pracowałeś już na produkcji lub interesowałeś się maszynami produkcyjnymi,

·        obsługiwałeś maszyny sterowane komputerowo lub obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu,

·        jesteś otwarty na pracę w systemie równoważnym i w godzinach nocnych, również w weekendy (przykładowy grafik: pon.- 6.00-18.00, wt.- 18.00 – 6.00, śr. - dzień wolny, czw. - dzień wolny, pt. -6.00-18.00, sb.- 18.00 – 6.00, niedz. - dzień wolny, pon.- dzień wolny, itd.), nasi Pracownicy chwalą ten system za mniejszą liczbę dni pracujących w miesiącu/tygodniu, więc miesięczne koszty dojazdu do pracy są niższe, rodzice potrzebują wsparcia babci/niani na mniejszą liczbę dni w tygodniu, nie potrzebują urlopu na sprawy urzędowe, czy lekarza na tygodniu.

Jeżeli zdecydujemy się na współpracę:

·       Będziesz pracował w ramach umowy o pracę w uznanej, nowoczesnej Firmie będącej liderem w branży poligraficznej, posiadającej nowoczesny park maszynowy. Przez pierwszy okres zatrudnienia ułatwimy Ci proces adaptacji i zadbamy o Twoje wdrożenie. Przeszkolimy Cię z obsługi  wybranej maszyny, będziesz uczył się i pracował pod opieką doświadczonego operatora, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

·       Zdobędziesz szeroki zakres wiedzy z zakresu poligrafii, zadbamy o Twoją ścieżkę rozwoju począwszy od stanowiska operatora ucznia po specjalistę będącego ekspertem w swojej dziedzinie.

·       Dołączysz do zespołu, w którym dbamy o dobrą atmosferę pracy, organizujemy konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne, spotkania świąteczne, pikniki rodzinne, bilety do kina, teatru, dofinansowujemy wypoczynek.

·       Zadbamy o  Twoje zdrowie i zdrowy tryb życia, organizując program szczepień ochronnych, oferujemy także program MultiSport, jeśli biegasz i zechcesz dołączyć do naszej drużyny biegowej, sfinansujemy Twoje pakiety startowe.

 

CV prosimy przesyłać klikając w zamieszczonym obok formularzu aplikacyjnym.