KOMPLEKSOWE USŁUGI W PRODUKCJI OPAKOWAŃ I ULOTEK
KOMPLEKSOWE USŁUGI W PRODUKCJI OPAKOWAŃ I ULOTEK
Nie tylko drukarnia
Nie tylko drukarnia
NOWOCZESNY I STALE UDOSKONALANY PARK MASZYNOWY
NOWOCZESNY I STALE UDOSKONALANY PARK MASZYNOWY
WSPÓLNIE TWORZYMY STANDARDY
WSPÓLNIE TWORZYMY STANDARDY
I RZECZY NIESTANDARDOWE
I RZECZY NIESTANDARDOWE

Jakość

Polityka jakości

polityka-jakosci-500x500

Dzięki konsekwentnemu rozwojowi i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, oferujemy wysoką jakość i dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Nasz Zintegrowany System Zarządzania Jakością stworzyliśmy w oparciu o cykl Deminga, który zakłada ciągłe doskonalenie jakości. Zobacz, jak realizujemy poszczególne etapy.

Planuj

Planujemy procesy produkcji oraz unowocześniamy park maszynowy.

Wykonaj

Wytwarzamy wyroby o wysokiej i powtarzalnej jakości.

Sprawdź

Nadzorujemy jakość produkcji. Analizujemy i skutecznie usuwamy przyczyny błędów, zapobiegamy powstawaniu niezgodności.

Działaj

Ciągle doskonalimy system kontroli jakości produkcji i produktów zgodnie z normami ISO 9001, ISO 15378.

Jak dbamy o jakość?

Jakość to podstawa naszej produkcji. Nasz dział Kontroli Jakości prowadzi ciągły nadzór nad produktami. Weryfikacja poprawności wykonania prowadzona jest kilkuetapowo, dzięki czemu masz pewność, że produkt jest bezpieczny i spełnia Twoje wymagania jakościowe.

Z pomocą wytycznych norm ISO 9001, ISO 15378 oraz FSC stworzyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością. Prowadzimy go na różnych etapach produkcji, co pozwala na minimalizowanie ryzyka. Ważni są tutaj również ludzie – nasi pracownicy dbają o zachowanie najwyższej jakości produktów. Jest to możliwe dzięki regularnemu ich szkoleniu oraz ciągłemu doskonaleniu systemu zarządzania jakością.

Posiadamy system wizyjny EyeC Proofiler, które umożliwia nam precyzyjną kontrolę produkcji. Dzięki temu możemy sprawdzać poprawność generowania i czytania kodów kreskowych oraz kodów DataMatrix, a także porównywać pliki graficzne z wytycznymi Klienta.

CERTYFIKATY

Certyfikat EcoVadis Silver - certyfikacja od 2023 roku

Od wielu lat usprawniamy procesy produkcyjne w taki sposób, by stały się bardziej przyjazne środowisku. Istotne jest dla nas również kształtowanie świadomości proekologicznej. Dowodem tych działań jest otrzymany w 2023 roku Srebrny Medal EcoVadis – znaczące wyróżnienie naszych praktyk i sposobów postępowania w sposób odpowiedzialny społecznie.

Certyfikat FSC® – certyfikacja od 2013 roku

FSC® określa normy w oparciu o ustalone zasady odpowiedzialnej gospodarki leśnej przy wsparciu interesariuszy środowiskowych, społecznych i gospodarczych. Oferując Klientom możliwość druku na papierze z oznaczeniem FSC®, pomagamy dbać o lasy oraz ludzi i zwierzęta, dla których są one domem.

Certyfikat ISO 15378 – certyfikacja od 2011 roku

Współpraca z branżą farmaceutyczną wymaga wyznaczenia dodatkowych standardów jakości. Norma ISO 15378 pomogła nam w dostosowaniu naszej produkcji do wymagań Klientów.

Certyfikat „Technology by Heidelberg” certyfikacja od 2008 roku

Możliwość posługiwania się logo „Technology by Heidelberg” otrzymaliśmy za stworzenie kompleksowego i spójnego procesu technologicznego.

Certyfikat ISO 9001 – certyfikacja od 2000 roku

Stworzyliśmy System Zarządzania Jakością, który pozwala na kontrolę jakości zamówienia na różnych etapach produkcji.