IMG_3322.jpg

Bezpieczny model współpracy firm farmaceutycznych z drukarniami opakowań

Właśnie ukazał się najnowszy numer kwartalnika Świat Przemysłu Farmaceutycznego, a w nim artykuł Ryszarda Wielgosa, Pełnomocnika Zarządu Intrograf Lublin S.A., pt. „Współpraca bez korekt. Bezpieczny model współpracy firm farmaceutycznych z drukarniami opakowań”. Z tekstu można dowiedzieć się m.in. czy korekty są niezbędnym procesem do otrzymania z drukarni poprawnie wykonanych produktów, czy można być pewnym poprawności wykonania zamówienia bez korekt przygotowywanych nowych wzorów oraz jakie korzyści dla firm farmaceutycznych wynikają z tego typu współpracy.

Dodatkowe korekty plików graficznych zwiększają nie tylko  zakres możliwości powstania błędu, ale także wydłużają czas realizacji zlecenia w drukarni. W zależności od ilości wykonywanych zmian w „gotowym projekcie graficznym”, czas związany z wdrożeniem zlecenia do produkcji znacznie się wydłuża. Wzrasta również ryzyko popełnia błędu przez tzw. czynnik ludzki. Z kolei efektywność współpracy na linii Zleceniodawca – Zleceniobiorca jest jednym z najistotniejszych czynników wpływających na biznes. Jednym z takich rozwiązań jest wprowadzenie  współpracy „bez korekt”. Taki rodzaj  współpracy świadczy o dużym wzajemnym zaufaniu oraz o pewności zachowania najwyższych standardów jakościowych w dostarczanych plikach graficznych, jak i dostarczanych przez drukarnię wyrobach gotowych.  Działanie dobrej drukarni, współpracującej „bez korekt” ma dawać i gwarantować maksymalne poczucie bezpieczeństwa zleceniodawcy.

Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury. Artykuł dostępny pod linkiem: Świat Przemysłu Farmaceutycznego_R.Wielgos_2_2018

Related Posts