To-the-most-beautiful-soul-1.png

10 lat Akademii Poligrafii: Premiera książki „O produkcji opakowań farmaceutycznych i nie tylko…” R. Wielgosa

Intrograf Lublin świętuje dziesięciolecie Akademii Poligrafii i publikuje pierwszą książkę poświęconą technologii produkcji kartoników!

Autorski projekt szkoleń technologicznych realizowany jest nieprzerwanie od 2011 roku. Akademia łączy Partnerów biznesowych Intrografu, a jej celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń zakresu produkcji opakowań i ulotek oraz dzielenie się poligraficznym know-how. Dotychczas w cyklicznych szkoleniach wzięło udział 1780 uczestników, w tym pond tysiąc w formie spotkań stacjonarnych.

Szkolenia Akademii dotyczą praktycznych aspektów współpracy pomiędzy firmami farmaceutycznymi a producentem opakowań i pozwalają na dobre rozumienie oczekiwań Klientów. Spotkania to okazja do wymiany doświadczeń, dzięki którym Intrograf może tworzyć innowacyjne projekty, wysokiej jakości produkty i promować ekologiczne rozwiązania w dziedzinie opakowań. W ramach Akademii organizowane są również dedykowane szkolenia zamknięte dopasowane do indywidualnych potrzeb danego Partnera biznesowego.

Akademia to także projekt międzynarodowy – szkolenia zagraniczne odbywały się w Niemczech, Rosji i Kazachstanie. Intrograf gościł uczestników z 11 państw: Belgii, Francji, Holandii, Irlandii, Kazachstanu, Niemiec, Polski, Rosji, Szwajcarii, Węgier i Wielkiej Brytanii. Spotkania były prowadzone w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Początek pandemii wyznaczył nowy etap Akademii, która bardzo szybko transformowała do regularnych spotkań online. Do tej pory zrealizowanych zostało aż 21 wirtualnych szkoleń, a liczba ta cały czas rośnie. Do końca 2021 planowanych jest kolejnych 8 spotkań.

Na kanwie Akademii Poligrafii powstało kilkadziesiąt artykułów w prasie branżowej. Ich podsumowaniem, wydanym z okazji Jubileuszu projektu, jest jedyna na rynku pozycja książkowa „O produkcji opakowań farmaceutycznych i nie tylko…” autorstwa Ryszarda Wielgosa, Pełnomocnika Zarządu Intrograf Lublins S.A. ds. Wdrażania Nowych Technologii i Szkoleń. To jedyne w swoim rodzaju kompendium wiedzy z zakresu produkcji opakowań kartonowych i ulotek przylekowych.  Unikatowe wydanie trafi wyłącznie do uczestników Akademii Poligrafii oraz Partnerów Intrografu.

Related Posts