tn_CK6_9911.jpg

Wielkie Otwarcie Nowej Fabryki!

W dniach 5-6 czerwca 2014 odbyło się oficjalne otwarcie nowej fabryki firmy Intrograf Lublin. W tym czasie odwiedziło nas prawie 200 gości. Było nam bardzo miło wszystkich gościć.

W czwartek 5 czerwca rozpoczęliśmy naszą uroczystość w Teatrze Starym na Starym Mieście w Lublinie. Po przywitaniu i oficjalnym wystąpieniu Prezydenta Miasta Lublina Pana Krzysztofa Żuka, na scenie pojawił się Paweł Fortuna, psycholog biznesu, który opowiadał o Pozytywnej Psychologii Biznesu. Następnie, scena zawładnął Zespół Plateau z gośćmi – Renatą Przemyk i Piotrem Cugowskim, który zaśpiewał piosenki z Projektu Grechuta. Uroczysta kolacja odbyła się w Hotelu Victoria.
W piątek – 6 czerwca, miało miejsce oficjalne otwarcie naszej fabryki. Tradycyjna wstęga została zastąpiona ogromną płachtą (48m2), która po ściągnięciu odsłoniła oryginalny szyld. Wszyscy goście mieli również możliwość zobaczenia fabryki. Podczas wycieczki po zakładzie zaprezentowaliśmy m.in. halę produkcyjną, halę do produkcji ulotek farmaceutycznych, magazyn wysokiego składowania i przygotowalnię druku.

 

Related Posts