DSC_0560-e1427204426193.jpg

Poznaj maszynę Speedmaster XL 75 Anicolor

W połowie ubiegłego roku, zainstalowaliśmy w naszej fabryce offsetową maszynę drukującą Speedmaster XL 75 z zespołem farbowym Anicolor firmy Heidelberg. Jest to jedna z dziewięciu maszyn na świecie i jedyna działająca w Polsce. Zakupiona przez nas maszyna jest sześciokolorowa i posiada wieżę lakierującą w formacie (605 x 750 mm).

 

Co wyróżnia maszynę Anicolor od innych?

Innowacyjna koncepcja budowy zespołu drukującego Anicolor sprawia, iż urządzenie to stało się jedną z najbardziej produktywnych maszyn w swojej klasie na świecie, gwarantującą zarazem najwyższą jakość druku offsetowego. Dodatkowo wykorzystuje standardowe formaty form drukowych oraz form do lakierowania, co sprawia, że jest uniwersalna. Produkcja z wykorzystaniem nowej maszyny to redukcja czasu narządu, zmniejszenie strat makulaturowych oraz większa stabilność kolorystyki.

 

Jak wykorzystujemy maszynę Anicolor?

Speedmaster XL 75 Anicolor służy do realizacji różnego typu zleceń – zarówno do produkcji opakowań, jak i ulotek. Doskonale sprawdza się w druku małych nakładów oraz zamówień o wysokim stopniu trudności.

Dzięki zakupowi nowej maszyny drukującej możemy także zaoferować 2 nowe produkty: a) opakowania bezpośrednie dla produktów spożywczych, b) opakowania bezpośrednie o niskiej migracji związków niskocząsteczkowych i związków organicznych.

Related Posts