• Dyplom-uznania_Intrograf-2.png
  • Dyplom-uznania_Intrograf.png

Dyplom uznania za wkład w rozwój gospodarki RP dla Intrografu

18. września 2018 roku w siedzibie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych miała miejsce prezentacja  raportu „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”. Autorem raportu jest Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga we współpracy z KPMG oraz Wydziałem Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Opracowanie to stanowi najważniejsze źródło wiedzy o naszej branży. Projekt zrealizowany został pod honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Sekretarz Stanu Andżeliki Możdżanowskiej, Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Tegoroczna, siódma już edycja raportu,  przynosi wiele pozytywnych przesłanek dotyczących sprzedaży w polskim sektorze poligraficznym. Obecnie w poligrafii pracuje w Polsce ponad 50 tys. osób.  Biorąc pod uwagę przychody i zatrudnienie, polski przemysł poligraficzny pozostaje największym w Europie Środkowo-Wschodniej. Tym samym odpowiada za 36% przychodów branży w regionie. W rezultacie, produkcja sprzedana polskiego sektora poligraficznego osiągnie w tym roku 16,1 mld zł.

W prezentacji raportu wzięli udział przedstawiciele największych firm z branży poligraficznej i opakowaniowej, w tym również Zarząd Intrograf Lublin S.A. Jest nam niezwykle miło, poinformować,  że nasza firma została wyróżniona dyplomem uznania za wkład w rozwój gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do obejrzenia relacji!