OPTIMISATION FOR FOLDED BOXES, THE PROCESS – PRINTING ACADEMY

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie siedzą i tekst „intro graf Metsä intrograf intrograf intrograf intrograf intrograf introgro trograf intro intrograf intrograf intrograf ntrogra intrograf intr intrograf af intrograf gra grod #PrintingAcademy”

 

W czwartek w ramach szkolenia z cyklu Printing Academy, przybliżyliśmy naszym zagranicznym Słuchaczom temat optymalizacji procesu produkcji i pakowania. 📥 Szkolenie poprowadzili nasza Menadżer Rozwoju Projektów Strategicznych – Agnieszka Betiuk oraz Kierownik Techniczny Działu Obsługi Klienta z firmy Metsa Board – Piotr Orliński. 🙂

Czytaj więcej

PANTONE CZY CMYK? AKADEMIA POLIGRAFII

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku

 

Pantone czy CMYK – oto jest pytanie! 😄
Dziś ponownie spotkaliśmy się online podczas Akademii Poligrafii. Pan Ryszard Wielgos szczegółowo przedstawił specyfikę drukowania z wykorzystaniem kolorów z katalogu Pantone, jak i farbami CMYK. 🎨 Zasugerował też wytyczne, jakimi należy kierować się przy dokonywaniu wyboru farb do drukowania. 📑
Dziękujemy za tak liczny udział. 😊 Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w stacjonarnej Akademii Poligrafii, która odbędzie się już 11 sierpnia!

Czytaj więcej

AKADEMIA POLIGRAFII – DOPUSZCZALNE TOLERANCJE W PRODUKCJI KARTONIKÓW I ULOTEK

Wczorajsza wirtualna Akademia Poligrafii była wyjątkowa, poświęcona nie jednemu, a dwóm tematom.
Pierwszą część szkolenia przedstawili nasi goście specjalni, uczniowie XXX Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w ramach projektu „Przedsiębiorcza Młodzież”. Zaprezentowali niezwykle ważne kwestie związane ze świadomością ekologiczną w społeczeństwie. Przygotowali również ciekawe rozwiązania dla branży opakowaniowej, które skutecznie przyczynią się do zmniejszenia jej negatywnego oddziaływania na środowisko. Choć mieli niełatwe zadanie, uczniowie świetnie się z niego wywiązali. Bardzo dziękujemy za podzielenie się wiedzą z naszymi Partnerami Biznesowymi!
Podczas drugiej części szkolenia, pan Ryszard Wielgos przybliżył kwestię dopuszczalnych tolerancji w produkcji kartoników i ulotek. Wraz z panem Krzysztofem Piekniakiem, Pełnomocnikiem Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością, poruszył temat umów jakościowych.
Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenia! Jak widać, przekazywanie wszechstronnej wiedzy nie jest dla nas wyzwaniem.

 

Czytaj więcej

AKADEMIA POLIGRAFII – UNIKAJMY KOSZTOWNYCH BŁĘDÓW

Uczestnicy Akademii Poligrafii

Ostatnie dwa lata Akademii Poligrafii miały charakter wyłącznie online. Dziś, po raz pierwszy od tak długiego czasu, nareszcie spotkaliśmy się stacjonarnie!
Tematem przewodnim warsztatów było unikanie kosztownych błędów. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie czynniki w produkcji kartoników i ulotek generują największe koszty oraz jakie są sposoby ich ograniczania.
Dziękujemy za uczestnictwo w szkoleniu i cieszymy się, że mogliśmy znów się zobaczyć!

 

Czytaj więcej

AKADEMIA POLIGRAFII – OGRANICZANIE PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z PROCESEM PAKOWANIA

Dlaczego kartoniki i ulotki „nie idą”? Jak możemy temu zapobiec?
Na te i wiele innych pytań odpowiedź zna pan Ryszard Wielgos, który podczas dzisiejszej Akademii Poligrafii opowiedział o ograniczaniu problemów związanych z procesem pakowania.

Czytaj więcej