Lubelski Akant Przedsiębiorczości dla Intrograf Lublin.

W sobotę 13 grudnia otrzymaliśmy nagrodę „Lubelski Akant Przedsiębiorczości” w kategorii „Firma Otwartych Drzwi”. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie.

Akant Przedsiębiorczości_522x870Nagroda Lubelski Akant Przedsiębiorczości przyznawana jest podczas Gali Sukcesu przez Kapitułę Konkursową w następujących kategoriach: dla studentów, dla podmiotów wspierających rozwój przedsiębiorczości oraz dla firm.

Gala Sukcesu jest kulminacyjnym punktem Lubelskiego Forum Przedsiębiorczości i Innowacji. W tym roku, III edycja odbyła się w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Intrograf otrzymał nagrodę w kategorii „Firma Otwartych Drzwi”, która jest dla nas bardzo ważna. Doceniono nasz wkład we wspieranie aktywności studenckiej. Nasza firma chętnie organizuje staże dla studentów oraz zatrudnia ich w dogodnych dla nich godzinach. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na temat pracy w branży poligraficznej oraz przy produkcji opakowań i ulotek dla branż farmaceutycznej, kosmetycznej czy spożywczej.

Related Posts