PSD_00359_870x560.jpg

Kryształowa Cegła dla firmy Intrograf Lublin.

W piątek 12 grudnia, na uroczystej gali XIV edycji konkursu „DOM 2014”, otrzymaliśmy nagrodę „Kryształowej Cegły” za najlepszy budynek w kategorii obiekty Przemysłowe i Infrastrukturalne po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej.

Kryształowa Cegła_522x870 Konkurs DOM „O Kryształową Cegłę” organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin. Promuje współpracę krajów i regionów rozmieszczonych po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. Międzynarodowa formuła pozwala na wymianę wiedzy i doświadczeń w różnorodnych dziedzinach powiązanych z budownictwem jak: architektura, urbanistyka, ochrona środowiska, ochrona dziedzictwa kulturowego i wiele innych.

Konkurs jest jednym z największych przeglądów dokonań architektonicznych, inżynierskich, konserwatorskich w Europie Wschodniej. Dlatego posiadanie Statuetki Kryształowej Cegły jest potwierdzeniem uznania i prestiżu w środowisku inwestycyjnym.

Fabryka Intrograf Lublin S.A. została uznana za najlepszy budynek w kategorii obiekty Przemysłowe i Infrastrukturalne. Doceniono nasze zaangażowanie w zaprojektowanie oraz zbudowanie kompleksu nowoczesnego oraz przyjaznego pracownikom. Nasza fabryka została zaprojektowana po konsultacjach z architektami, firmami budowlanymi oraz naszymi kontrahentami. Dzięki temu, optymalnie wykorzystaliśmy przestrzeń do naszych potrzeb.

Dziękujemy za docenienie naszych starań.

 

Related Posts