Nasza Historia

Drukarnia Intrograf powstała w 1948 roku, jako spółdzielnia. Przez lata rozwijaliśmy technologię druku i kształciliśmy ekspertów w branży. W 1990 podjęliśmy decyzję o specjalizacji w kierunku produkcji opakowań i ulotek. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma firmami farmaceutycznymi i rozpoczęliśmy podążanie nowo wyznaczoną drogą. W 1997 Intrograf stał się spółką z o.o. a w 2003 – spółką akcyjną.
Rok 2014 był kolejnym przełomowym etapem. Ukończyliśmy budowę nowej drukarni, która jest fabryką spełniającą europejskie standardy. Nowy zakład jest wyposażony w najnowsze maszyny drukarskie i linie produkcyjne. Jako pierwsza drukarnia w Polsce uruchomiliśmy maszynę drukująca Speedmaster XL w technologii Anicolor, co uczyniło nas prekursorem nowej technologii druku.
Wprowadziliśmy także najwyższe standardy pracy. Od lat rozwijamy nasz system zarządzania jakością. Pomagają nam w tym nasi Klienci, którzy wyznaczają wysokie standardy współpracy oraz certyfikaty potwierdzające nasze zaangażowanie w dążeniu do podnoszenia jakości na każdym etapie produkcji i funkcjonowania naszej firmy. Od 2000 roku posiadamy system ISO 9001,a od 2007 ISO 15378.