NASZ ZARZĄD

Piotr Taracha i Mariusz Świetlicki od 2003 roku wspólnie zarządzają drukarnią Intrograf Lublin S.A., kreując ją na lidera w branży. Ich ogromna wyobraźnia i konsekwentne dążenie do celu sprawiają, że firma ciągle się rozwija.

PIOTR TARACHA

PREZES ZARZĄDU

Z wykształcenia prawnik. Absolwent studiów MBA i HRM. Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zdobył w Zarządach i Radach Nadzorczych m.in. Poczty Polskiej i spółek akcyjnych notowanych na GPW. Wspólnie z Mariuszem Świetlickim zarządza już trzecią firmą. W Intrografie pracuje od 1 kwietnia 2003 roku. Autor kilku pozycji z zakresu prawa gospodarczego. Jego pasją jest muzyka jazzowa i rockowa. Czynnie uprawia takie sporty jak siatkówka, kajakarstwo i nurkowanie (KDP/CMAS*).

MARIUSZ ŚWIETLICKI

WICEPREZES ZARZĄDU

Doktor nauk ekonomicznych. Od ponad 15 lat pracuje na stanowiskach kierowniczych związanych z zarządzaniem finansami. W Intrografie od  kwietnia 2003 roku odpowiada za finanse, logistykę i produkcję. Cały czas związany jest także z lubelskimi uczelniami, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu finansów firm i ekonomii. Lubi wyzwania, nie tylko zawodowe. Zdobywał już najwyższe szczyty trzech kontynentów: Mont Blanc i  Elbrus w Europie, Kilimandżaro w Afryce oraz Aconcagua’ę w Ameryce Południowej. Lubi też włoską kuchnię, hiszpańskie wino, europejską architekturę, wyprawy rowerowe po wschodniej Polsce i spacery po Lublinie.